Producenci

O nas - czyli...

... małe jest piękne

Witamy serdecznie w naszym sklepie z artykułami dziecięcymi. Tutaj znajdziesz nie tylko olbrzymią gamę produktów dla twoich pociech. Na naszym blogu regularnie publikujemy także porady dla rodziców i ciekawe wiadomości ze świata dzieci.

Być może zaciekawiła Cię nazwa naszego sklepu? Nie jest ona przypadkowa :)

Co to jest zunzun?

Zunzún należy do rodziny kolibrów, która tylko na kontynencie amerykańskim liczy ponad 300 gatunków. Zunzuny są znane z bardzo szybkiego lotu. Ich potężne i prędkie trzepotanie skrzydeł wydaje charakterystyczny dźwięk podobny do brzęczenia owadów. Mieszkają w całej Ameryce, od Alaski po Patagonię, większość z nich w strefie tropikalnej. Te, które zamieszkują w zimniejszych strefach emigrują sezonowo do cieplejszych krajów. Uważane są za najmniejsze ptaki na ziemi.

zunzun

W grupie zunzunów najmniejszym przedstawicielem tego gatunku jest ptak-mucha vel zunzuncito. Jemu to przypada zaszczytny tytuł najmniejszego na świecie. Mierzy zaledwie 63 milimetry i zamieszkuje terytorium Kuby. Zunzuncito jest bardzo trudny do zobaczenia, ponieważ ogranicza się do ściśle określonych regionów tej karaibskiej wyspy: Cabo de San Antonio i Ciénaga de Zapata.

Zatem…

Wszyscy znamy frazę małe jest piękne. Nie odnosi się ona tylko do tych pięknych milimetrowych rozmiarów stworzeń. Wszak to nasze pociechy od pierwszych miesięcy, choć małe jak okruszek, są dla nas najpiękniejsze na świecie. To im właśnie dedykujemy ten sklep. Mamy nadzieję, że produkty tutaj oferowane przysporzą waszym dzieciom wiele radości.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!

Sklep ZUNZUN

Adres: ul. Wysoka 7/32, 85-323 Bydgoszcz

E-mail: shop@zunzun.pl 

Numer telefonu: +48 785210270

Kontakt telefoniczny w godzinach 10:00-16:00 (poniedziałek-piątek)

Porozumiewamy się także w języku angielskim, hiszpańskim i rosyjskim

Nr rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3102 7972 0392 (mBank)
  numer rachunku 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl