Producenci

Części i akcesoria do pojazdów

AKUMULATOR 12 V 10 AH AKUMULATOR 12 V 10 AH
Cena:

119,90 zł

szt.
zobacz więcej
AKUMULATOR 12 V 14 AH AKUMULATOR 12 V 14 AH
Cena:

159,90 zł

szt.
zobacz więcej
AKUMULATOR 6 V 10 AH AKUMULATOR 6 V 10 AH
Cena:

75,00 zł

szt.
zobacz więcej
AKUMULATOR 6 V 4,5 AH AKUMULATOR 6 V 4,5 AH
Cena:

49,90 zł

szt.
zobacz więcej

Części do zabawek akumulatorowych – przywróć sprawność uszkodzonego pojazdu

Zabawka na akumulator uległa uszkodzeniu? A może znacząco spadła jej wydajność? Nic nie szkodzi. Możesz to szybko naprawić. Wystarczy jedynie, że zlokalizujesz przyczynę problemu i podejmiesz odpowiednie działania. Wszystkie niezbędne części do zabawek akumulatorowych znajdziesz właśnie tutaj. Zadbaliśmy o to, aby kompleksowo wyposażyć nasz asortyment. Tym samym produkty pozwolą Ci zadbać zarówno o stan wewnętrzny, jak i zewnętrzny pojazdu. Oferta zawiera m.in. elektronikę, akumulatory, włączniki i bezpieczniki, zasilacze i ładowarki, zespoły napędowe, koła oraz siedzenia.

Części do zabawek o różnorodnych parametrach technicznych

Pojazdy na akumulator różnią się pod wieloma względami. Dotyczy to także zastosowanych podzespołów. W związku z tym w naszym sklepie umieściliśmy części do zabawek o różnorodnych parametrach technicznych. To pozwoli Ci dobrać produkt do posiadanego przez Ciebie modelu zabawki. Mamy np. duży wybór akumulatorów, które różnią się m.in. pod względem napięcia i pojemności.

Co jest ważne podczas zakupu części do samochodów akumulatorowych dla dzieci?

Nawet pomimo zastosowania najwyższej jakości materiałów niektóre części do zabawek akumulatorowych ulegają naturalnemu procesowi starzenia. Tym samym po pewnym czasie może dojść do ich zużycia. Nie oznacza to jednak, że zabawka bezpowrotnie traci swoje właściwości. Wybrane elementy można bez problemu wymienić. Niemniej pamiętaj, aby zadbać o ich prawidłowe dopasowanie. Bardzo ważna jest też jakość zastosowanych podzespołów. W końcu to ona decyduje o wydajności sprzętu oraz jego żywotności. Biorąc to pod uwagę, postaraliśmy się, aby produkty znajdujące się w tej kategorii spełniały te warunki. Zakupione części sprawią więc, że Twój samochód na akumulator zyska drugie życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl