Opcje przeglądania
Producenci

Włączniki i bezpieczniki

Bezpieczniki automatyczne – elementy, które zabezpieczają przed przeciążeniem

Napęd w pojeździe wyłącza się po kilku minutach jazdy i problemem wcale nie jest rozładowany akumulator? Być może więc przyczyną są uszkodzone bezpieczniki automatyczne. Są to elementy, które zabezpieczają przed zbyt dużym obciążeniem. W razie potrzeby odłączają zasilanie, powodując wyłączenie pojazdu. Wówczas, aby zdjąć blokadę, trzeba czekać, aż mechanizm ostygnie. Obecność bezpieczników oraz ich poprawne działanie są zatem bardzo ważne. Niestety element ten może ulegać awariom. Jedną z ich przyczyn są np. zaśniedziałe styki. W razie domniemanej usterki sprawdź napięcie na zacisku bezpiecznika za pomocą woltomierza. Nie powinno ono przekraczać 0,2 – 0,3 wolta w trakcie działania silników. W razie konieczności przystąp do wymiany. Fabrycznie nowe bezpieczniki automatyczne znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Bezpieczniki 15A, 18A, 20A, 25A

Bezpieczniki automatyczne mają różne parametry techniczne. Pamiętaj więc, aby przed zakupem sprawdzić, który wariant będzie odpowiedni do Twojego modelu pojazdu. Musisz uwzględnić przede wszystkim właściwy amperaż. Powinien on być taki sam, jak ten wcześniejszy. Na szczęście w naszym sklepie wybór jest tak duży, że bez problemu dostaniesz wariant, którego potrzebujesz. W asortymencie znajdziesz bezpiecznik 15A, 18A, 20A oraz 25A.

Różnorodne włączniki do zabawek

Przyczyną niepoprawnego działania pojazdu na akumulator jest uszkodzony włącznik? Zastąp go więc nowym elementem, który bez problemu dobierzesz w tym miejscu. W kategorii znajduje się tradycyjny włącznik, który możesz wykorzystać jako włącznik główny. Są także włączniki-przełączniki do zabawek oraz wiele innych produktów, które mogą Ci się przydać. Dźwignie zmiany biegów, pedał gazu czy też stacyjka z kluczem – wszystko to dostaniesz właśnie u nas.

Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl