Producenci

Ładowarki i zasilacze do zabawek na akumulator – zadbaj o odpowiedni poziom energii

Pojazdy na akumulator do poprawnego działania potrzebują odpowiedniej dawki energii. Wobec tego oprócz pojemnej baterii istotne znaczenie ma także ładowarka. W większości przypadków jest ona dołączona do zabawki. Niekiedy jednak ulega uszkodzeniu. Wówczas konieczny jest jej zakup na własną rękę. W naszym sklepie powstała więc kategoria, w której znalazły się ładowarki i zasilacze. Wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu można znaleźć zasilacz do posiadanego przez siebie samochodu dla dzieci.

Zasilacz do samochodu na akumulator kompatybilny z większością modeli aut

Nasza oferta zawiera ładowarki i zasilacze do akumulatorów o różnym napięciu. Pasują one do większości samochodów elektrycznych. Mamy jednak również coś specjalnego – produkt ten wpisze się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mowa o inteligentnej ładowarce, która wyposażona została w różne tryby pracy. To daje jej możliwość ładowania baterii o różnych parametrach. Znacząco wydłuża to też czas użytkowania akumulatora.

Wysokogatunkowy zasilacz do zabawek

Wydajność ładowarek i zasilaczy zależy od ich jakości. Wzięliśmy to pod uwagę, komponując nasz asortyment. W rezultacie udostępniamy tylko sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Każdy zasilacz dostępny w naszej ofercie odznacza się dużą efektywnością i niezawodnością. Co najważniejsze, spełnia wymagane normy bezpieczeństwa. Postanowiliśmy też na funkcjonalność, udostępniając produkty z diodą LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl