Producenci

Quady na akumulator

Quady dla dzieci na akumulator – mini wersja, z którą jazda jest w pełni bezpieczna

Twojemu dziecku marzy się prawdziwy quad? Zastąp go wersją na akumulator – jest dopasowana do jego wieku, a przede wszystkim również bezpieczniejsza. Pojazd ten ma znacznie mniejszą prędkość niż wersja dla dorosłych. Zapewnia też stabilność i możliwość pełnej kontroli za pomocą pilota. W razie potrzeby możliwa jest zatem natychmiastowa reakcja rodzica. Szczególnie cenny jest przycisk natychmiastowego hamowania. Wszystko to sprawia, że quad tego typu to idealny wybór dla dziecka, które jest pasjonatem motoryzacji – zwłaszcza że dodatkowe funkcje, takie jak światła, melodie czy nawet odtwarzanie stacji radiowych i nośników zewnętrznych, czynią go jeszcze bardziej realistycznym. Pojazd w bezpieczny sposób dostarczy najmłodszym odrobinę adrenaliny.

Quad akumulatorowy dla dzieci to możliwość jazdy po trudnym terenie

W asortymencie naszego sklepu znalazły się quady dla dzieci na akumulator wyposażone w nowoczesne rozwiązania, takie jak doskonałej jakości silnik. W rezultacie pojazdy znakomicie znoszą jazdę nawet po trudnym terenie. Do tego mają też kilka zakresów prędkości jazdy. Możesz ją zatem dopasować zarówno do użytkownika, jak i aktualnych potrzeb. Wszystko to wykonane zostało z wysoką precyzją oraz z najwyższej jakości materiałów. Przekłada się to na trwałość i niezawodność całej konstrukcji.

Wygodny quad dla dziecka na akumulator – zadbaj o maksymalny komfort podczas jazdy

Quad akumulatorowy dla dziecka powinien być przede wszystkim wygodny. Wówczas przełoży się to na wysoki komfort jazdy, a radość z zabawy będzie jeszcze większa. Jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Produkty znajdujące się w tej kategorii mają m.in. miękkie koła i wygodne siedzenia. Nie zabrakło również wysokiej jakości amortyzatorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl